Horn İmalatı | Ultrasonik horn üretimi, Ultrasonik horn yapımı, ultrasonik horn kaynak, ultrasonik kaynak horn imalatı

Horn İmalatı | Ultrasonik horn üretimi, Ultrasonik horn yapımı, ultrasonik horn kaynak, ultrasonik kaynak horn imalatı

                                                                             HORN  TASARIMI VE İMALATI

     İhtiyacınız olan HORN ürünlerini sizler için tassarlayıp, imal ediyoruz. Gerdem Makina olarak Ultrasonik kaynağının öncülerinden olan TELSONIC markasının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Ultrasonik makinaları satıyor, destek hizmetlerini veriyor ve ihtiyaca binaen gerekli olan Horn ürünlerini tasarlayarak siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

     Horn imalatı ve tasarımı zorlu bir işlemdir, çok hassas ayarlar gerektirir. Birçok horn modeli ve çeşidi bulunmaktadır. Firma olarak birçok HORN tasarımı imalatı yaptık, Tecrübemizi sizlere faydalı olacak şekilde sunmak isteriz.

     Tecrübeli tasarım ve İmalat ekibimizle sizlere kaliteli Horn imalatı yapaktan mutluluk duyarız. İhtiyacınız olan HORN için bizleri arayarak bilgi alabilir, firmamızı ziyaret edebilir veya bilgilendirme talep edebilirsiniz.

Sonotrodlar
Sonotrotlar, yüksek frekanslı mekanik salınımlar başlatıldığında rezonansa neden olan ultrasonik kaynak aletleridir. Sonotrotlar, Sonlu Elemanlar Metodu'na (FEM) dayalı olarak tasarlanmıştır ve bu nedenle her durumda optimum salınım davranışı ve uzun hizmet ömrü garanti eder.


Yükseltici
Genlik transformatörleri olarak da bilinen güçlendiriciler, rezonans yapısının önemli bir unsurunu oluşturur. Dönüştürücü tarafından sağlanan genliği (salınım) arttırır veya azaltırlar ve bunları sonotrot'a iletirler. Genlik, plastik kaynak parçasına bağlı olarak değişebilir.


Horn ürününün avantajları
- Tüm dünyada günlük olarak kullanılmaktadır
- Yenilikçi ve patentli tasarımlara sahiptir
- Onlarca yıllık deneyim sonucu geliştirilmiştir. 
- Karmaşık konturlar için de akustik uzmanlığı bulunmaktadır
- Son teknoloji  kullanılmıştır 
- Geliştirilen ölçüm cihazları ile kalite kontrol edilmektedir.

ultrasonik kaynak horn, ultrasonik kaynak horn imalatı,ultrasonik kaynak makinesi horn,ultrasonic horn nedir, ultrasonik horn fiyatları, ultrasonik horn kaynak, ultrasonik kaynak horn imalatı, ultrasonik horn nedir, ultrasonik horn nasıl yapılır, ultrasonik horn üretimi, ultrasonik horn yapımı, ultrasonik kaynak horn,