Manuel Presler | Pnömatik Presler | Hidro Pnömatik Presler | Alman Markası MADER

Manuel Presler | Pnömatik Presler | Hidro Pnömatik Presler | Alman Markası MADER

Ünlü Alman Markası Mader Pres Türkiye distribütörü Gerdem Makina 

Mäder ürünlerinin satışı ve teknik desteğini sizlere yıllardır sunmaktayız, Mader Pres ürünleri  Manuel presler, Pnömatik presler ve Hidro Pnömatik Presler olarak üç ana başlık altında sunabiliriz.  

Ürünlerimiz hakkında sormak istedikleriniz ve fiyat teklifi için firmamızı arayabilirsiniz.

Manual Presler;

Mäder'in manuel olarak çalıştırılan presleri, otomasyon gerektirmeyen üretim süreçleriniz ve parti boyutlarınız için olağanüstü ekonomi sağlar. Bu tür uygulamalarda hızlı ve esnek bir şekilde kullanılabilirler.

Mäder, mafsallı, darbeli, kremayer ve pinyonlu ve laboratuvar presleri dahil olmak üzere, üretim gereksinimlerinize uygun çeşitli kullanım senaryoları için farklı kuvvet özelliklerine sahip presler üretir.

 

Pnömatik Presler;

mäder'den pnömatik presler – yenilikçi pres teknolojisi, sürekli olarak uygulanan ve çeşitli endüstriyel uygulamalar için ideal şekilde uygundur.

Uzun vadede bile, pnömatik mafsallı presler düşük enerji tüketimleri sayesinde uygun maliyetli ve özellikle verimli bir üretim aracıdır. Doğrudan etkili pnömatik presler, tüm strok uzunluğu boyunca sabit bir kuvvet üretir. Strok uzunlukları hassas bir şekilde ayarlanabilir. Modüler tasarımları sayesinde, uygulama için gereken tam yapı boyutları mevcuttur.

Hidro Pnömatik Presler;

Pnömatik ve hidrolik preslerin avantajlarını birleştirirler: Hidro-pnömatik presler hidrolik güç ünitesi gerektirmez, bu nedenle çok dar alanlarda kullanılabilirler.

Bu ürünler dışında Monitörlü Manuel Pres ürünlerini satışa sunmaktayız. Detaylı bilgi ve fiyat teklifi için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

 

hidropnömatik, hidropnömatik pres, hidro pnömatik pres, pnömatik pres, pnömatik pres fiyatları, pnömatik pres makinası, pnömatik pres makinesi fiyat, manuel darbeli pres, manuel darbesiz pres, manuel hidrolik pres, manuel hidrolik pres fiyatları, manuel pres fiyatları, manuel pres makinası, manuel pres makinesi