ultrasonik plastik kaynak nedir, Ultrasonik kaynak nasıl yapılır ?

ultrasonik plastik kaynak nedir, Ultrasonik kaynak nasıl yapılır ?

 Ultrasonik plastik kaynak hemen hemen tüm termoplastikler için uygundur. PP, PVC, PE, PET, ABS, kompozitler, dokular, yapağı veya filmler gibi polimer uyumluluğuna göre farklı termoplastik malzemeleri sayabiliriz.

Yarı kristal plastik iş parçaları arasında kaynak yapılmadan önce dikkat edilmesi gereken husus, bu plastiklerin kaynak davranışının amorf plastiklerinkinden önemli ölçüde farklı olduğudur.

Burulma yöntemleri çok farklıdır. Kanıtlanmış uzunlamasına kaynak işlemlerine ek olarak sizlere yeni teknoloji olarak, yalnızca minimum bileşen gerilimi ile karakterize edilen SONIQTWIST® burulma ultrasonik kaynağını sunuyoruz.

 Ultrasonik plastik kaynak, iki farklı termoplastiği (amorf plastik) birleştirmek için sınırlı ölçüde kullanılabilir. Ultrasonik kaynak, termoset plastiklerle kullanıma uygun değildir.

Günümüzde plastik işleyen her endüstride ultrasonik kaynak kullanılmaktadır.

Ultrasonik sızdırmazlık, kaplanmış karton malzemelerin işlenmesi için tüm gereksinimleri karşılar. Buradaki özel avantaj, ultrasonik enerjinin çok çeşitli laminat konstrüksiyonlar aracılığıyla (iç) sızdırmazlık katmanına doğrudan aktarılmasıdır. SONIQTWIST®, yeni ultrasonik sızdırmazlık teknolojisidir. Konteynerler ve kutular. Tarafımızdan geliştirilen ve patenti alınan burulma yöntemi ile ultrasonik sızdırmazlık ve kaynağını yeniden tanımlıyoruz.

ultrasonic plastik kaynak,ultrasonic plastik kaynak makinası,ultrasonik kaynak çeşitleri,ultrasonik plastik kaynak nedir, Ultrasonik kaynak nasıl yapılır, ultrasonik kaynak ne demek, ultrasonik kaynak nedir,